قطعه توربین

لوازم یدکی شات بلاست

لازم

لوازم یدکی

لازم

شات بلاست و بخصوص توربین متشکل از مجموعه قطعات چدنی ،فولادی است که همواره در معرض استهلاک قرار دارند لذا بسته به اینکه قطعه در کدام قسمت شات بلاست یا توربین قرار دارد لازمست از آلیاژهای خاصی استفاده گردد علاوه بر این ممکن است برای رسیدن به خواص لازم آبکاری یا عملیات حرارتی گردد .

 لازملوازم یدکی ۲

لازم

واحد تحقیق و توسعه شرکت آمیژه مواد آسیا با توجه به نیازی که در بخش تامین قطعات بخصوص ضد سایش و مصرفی شات بلاست احساس می گردید با همکاری دفتر فنی پولادسان با مدیریت جناب آقای مهندس آزاد مرد در کارخانه ی مجهز به مدل سازی ، قالب سازی و بهترین ماشین ابزار و بهره گیری از تحهیزات آزمایشگاهی از حمله کوانتومتر ، سختی سنج و میکروسکوپ های متالوژی اقدام به ثبت سفارش آندسته از قطعات که در سطح کشور قابل عرضه و تولید ( بخاطر تحریم ها ) نموده و آمادگی خود را برای تحویل این دسته از قطعات در کوتاه ترین مدت اعلام می دارد . 

لازم

۱۱۱۱۱

لازم

پره :
پره ها تکیه گاه یا سایت پرتاب ساچمه در داخل توربین بسمت قطعه را دارد از این رو کیفیت جنس و مشخصات سطح آن همینطور شکل آن بسیار اهمیت دارند. پره پر مصرفترین قطعه یدکی شات بلاست میباششدو برای راندمان بهتر عملیات متالز هندبوک عمر ۶۰۰تا هزار ساعت را ملاک قرا داده است.

لازم

لوازم یدکیی

لازم

پره ها سه شکل هستند تخت ، منحنی و گاما یا دو طرفه رو تور و استا تور قطعات دیگری است که در رده بعدی معرض استهلاک می باشند لذا بایستی از کیفیت بالائی برخوردار باشند . 

لازم

لوازم یدکی ۳

لازم

مجموعه این قطعات برروی فلکه سوار شده تا بتوانند انرژی را بطور کاملا کنترل شده و یکدست انرژی را توسط ساینده انتقال دهند جنس این قسمت از فولاد میباشد .

لازم

 لوازم یدکی ۴

لوازم یدکی ۵

لازم

لاینر وظیفه حفاظت کیث و کنترل و تمرکز ساینده ها را بعهده دارد . 

لازم

قطعات یدکی ۶

لازم

کیث یا جعبه یا بدنه نگاه دارنده کل سیستم توربین است . 

لازم

قطعات یدکی ۷

قطعات یدکی

لازم

شات بلاست دو قسمت فلزی دیگر در معرض استهلاک را دارد که اولی صفحات زیر قطعه کارعموما در ماشینهای میزی هستند و دومی فولاد های نصب شده در بدنه هستند که باستی از فولاد های هوشمند ساخته شوند .

۱۱۱

این شرکت آماده دریافت سفارش قطعات ریخته گری قطعات مصرفی شات بلاست میباشد برای سفارش کالا بصورت خرده یا عمده در بازار تهران لطفا با جناب آقای مرتضی قنادیان با شماره ۰۹۱۹۲۲۶۴۸۳۱ و آدرس : خیابان فدائیان اسلام ، بین کوچه ۱۸ و ۱۷ ، نبش هرمز ، پلاک ۵۳۰  تماس حاصل فرمائید .

لازم

لطفا جهت دانلود کاتالوگ بغل-بندکلیک بفرمائید .

لطفا جهت دانلود کاتالوگ روتورکلیک بفرمائید .

لطفا جهت دانلود کاتالوگ استاتورکلیک بفرمائید .

لطفا جهت دانلود کاتالوگپره-توربین تیغه-هاکلیک بفرمائید .

لطفا جهت دانلود کاتالوگ لاینرهاکلیک بفرمائید .

برای مطالعه جهت آشنائی با ریخته گری چدنهای ضد سایش توربین ها چدن های ضد سایش را که توسط مهندس آزاد مرد ارائه گردیده را مطالعه فرمائید .لازم

همچنین مجموعه ای از قطعات بخصوص غیر قابل سایش قابل عرضه در این مجموعه در تصاویر انتهائی به نمایش در آمده است :

لازم

۱

۲

 لازم