گرافیت پرسولفور

کک نفتی

یبلایفغ

پترولیوم کک پر سولفور       Calcine   petroleum   coke

لازم

گرافیت پرسولفور ( کک نفتی کلسینه )  Capture

CPC   که با عناوین گرافیت پر سولفور، کربن شناخته می شود در حقیقت  نخستین  محصول مشتق شده از RPC   در فرایند  تکلیس  این واحد یا کک نفتی کلسینه  می باشد . محصول  فوق جهت شارژ  کربن در صنایع  فولاد سازی و ریخته گری چدن بکار گرفته می شود  .این محصول   عموما جامد و برنگ سیاه یا خاکستری مات  و با جلای فلزی ( ناشی از کریستالیزه شدن دانه های گرافیت طی فرایند تکلیس) رویت می شود. شکل ظاهر متخلخل می باشد . دانسیته حقیقی CPC  بر اساس وزن حجمی مطابق استاندارد ISO8004 مقدار ۱/۹۸ کیلوگرم بر سانتی متر مکعب می باشد .   هرچند این عدد  قابل  بسط به دانه های گرافیت نبوده و بر اساس استاندارد های مربوطه منظور و محاسبه می گردد .

مشخصات فنی محصول عرضه شده این شرکت براساس استاندارد عملیاتی  CC2610  که در R&D carbon سوییس رعایت می گردد  مطابق جداول زیر می باشد.

لازم
۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱

لازم

۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲لازم

ه۹ح۰۹=جلازم

اخر

علاوه بر دانه بندی های پیشنهاد شده واژه ای به نام گرافیت گرانول به کار می رود که مربوط به کک های نفتی پودری بوده که توسط چسب های کربناتی قابلیت استفاده در ریخته گری پیدا نماید .

فرایند تولید :

کک نفتی خام در کشورهای دارای روتاری افقی و یا عمودی ( شافت ) کلسینه می گردند . جهت تولید محصولی مرغوب لازم است از بهترین نوع RPC بهره گیری و با توجه به نوع مصرف و حساسیت در صنایع مصرف کننده لازم است پس از تکلیس سیستم کنترل کیفیت ، مجوز لازم را صادر نماید .

پترول ککلازم

مزایای رقابتی مصرف گرافیت پر سولفور آمیژه مواد آسیا :

  1. جذب بالای کربن
  2. قیمت منطقی در قبال کیفیت بالا
  3. کمترین هزینه وارده به خط تولید

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با آقای عماد یزدانفرد ۰۹۱۲۲۹۷۳۴۲۷ تماس حاصل فرمائید .

 

 

Capture