فرو کروم

 

فرو کروم

Captureفرو کروم ۲۲۲Capture

اطلاعات عمومی

یبلایفغ

کرم برای سختی بخشیدن و افزایش مقاومت شیمیایی به فولاد اضافه می گردد . این آلیاژ تحت عنوان فولاد زنگ نزن شناخته می شود . هنگامی که کروم با آهن و نیکل آمیخته می شود آلیاژی که نیکروم شناخته می شود را تولید می کند . این آلیاژ در دماهای بالا مقاوم بوده و جهت ساختن واحد های قسمت ها ی مختلف خودروها و سایر محصولات به کار می رود .

کرم به تنهایی عامل سخت پذیری فولاد با سرد کردن در هوا و روغن میباشد ،کاهش سرعت سرد کردن بحرانی در نتیچه سختی درلایه با ساختار مارتنزیت است که با روند افزایشی به بهبود سخت پذیری و کاهش مقاومت به ضربه میباشد .

فولاد ضد زنگ ،ناخن های ضد سایش بیل مکانیکی  ولودر ها ، فک های سنگ شکن معادن همگی در تولید به کروم نیازمند هستند.

و اما  کروم از کانی کرومیت بدست میاید ، کرومیت یک کانی اکسیدی تشکیل یافته از کروم، آهن و اکسیژن می باشد و برای افزودن کروم به فولاد و چدن لازمست انرا با آهن وارد آلیاژ نمود بنابراین آنها  بصورت فرو الیازهای کروم پر کربن و کم کربن در صنایع ریخته گری چدن و فولاد و کروم متال برای الومینوم مصرف میگردند. این شرکت اماده عرضه کلیه  این مواد با مشخصات زیر میباشد 

 Capture

نمای تولید کارخانه فرو کروم

Capture

نمای کارخانه

Capture

آنالیز فرو کروم پر کربن

Capture

آآنالیز کروم پر کربن

CaptureCapture

اصولا  از فروکروم کم کربن در تولید فروالیاژی خاص وجود کربن در ساختار متالوژیکی قطعه موجب اشکال میگردد و برای کاهش اثرات آن از فروکروم کم کربن استفاده مینمایند .عموما مقاومت به خوردگی این آلیاژها بسیار عالی میباشد . 

Capture

آنالیز فرو کروم کم کربن

Capture

جدول

CaptureCaptureCaptureCapture

جدول ۲۲۲۲